Värsked Tallinna uudised

Juske: täna on Tammemäe ja Kutseri oinapäev (5)

Õhtuleht.ee, 17. veebruar 2016, 13:06
Jaak Juske Teet Malsroos
Sotsiaaldemokraatide hinnangul vajab Põhja-Tallinna valitsus pärast korruptsioonikahtlusega juhtide vabastamist korralikku tuulutamist uue erakonnavälise inimese juhtimisel. 

"Karin Tammemäe pahatahtlikule tegevusele Põhja-Tallinna linnaosavalitsuses oleme juba aastaid tähelepanu juhtinud ja lõpuks on sellest aru saanud ka Tammemäe erakonnakaaslased linnavalitsuses,“ sõnas Tallinna linnavolikogu sotsiaaldemokraatide fraktsiooni aseesimees Jaak Juske. 

Samal teemal

"Tammemägi on korduvalt ja sihilikult kasutanud linnaosa vahendeid selleks, et teha endale valimiskampaaniat. Mõlemalt Põhja-Tallinna juhtinud inimeselt, Tammemäelt ja Kutserilt, on tänaseks kohtu kaudu välja nõutud summad, mis kulusid nende isikliku kampaania tarbeks viimastel kohalikel omavalitsuste valimistel." 

"Selge on see, et Tammemäe juhtimisel on Põhja-Tallinna linnaosas elukorraldus keeratud pea peale. Seda näitab suutmatus lahendada Kopli prügila juhtumit, Kalaranna arenduse ümber toimuv, põhikooli kohtade puudus, mitmete lasteaedade kehv sanitaarne olukord jne. Seda nimekirja võib veel pikalt jätkata. Lahenduste otsimise asemel on linnaosajuhid tegelenud üksteisele ärapanemisega,“ märkis Juske. 

"Tallinna linnavalitsus peaks tõsiselt kaaluma võimalust määrata linnaosavanemaks linnavõimu suhtes erapooletu erakonnaväline inimene. Põhja-Tallinna linnaosavalitsus vajab täna korralikku tuulutamist, avatud ja ausat juhtimist. Linnaosa tervikuna väärib paremaid juhte," rõhutas Põhja-Tallinna halduskokku kuuluv Juske.

5 KOMMENTAARI

k
korruptsioonipealinn 17. veebruar 2016, 21:10
Alles hiljuti tegi ka Juske kriminaalse erakonnaga koostööd korruptiivses Tallinnas.
i
IRL 17. veebruar 2016, 14:22
Juskest on lausa kahju...
Juske peaks paar päeva kainena elama...
Viinahaisuga koolimajas laste ees käia on ikka inetud...
Loe kõiki (5)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee