Värsked Tallinna uudised

Aas: Linnatranspordi humoristide kohatu võrdlus, et ka jääpurikad võivad trammiliini postide asemel inimesele pähe kukkuda on enam kui küüniline.

Aas vabandab asutuse pärast, mis võrdles teele kukkunud roostes tänavaposti jääpurikaga (3)

Õhtuleht.ee, 9. veebruar 2016, 12:33
Foto: Teet Malsroos
Tallinna Linnavalitsus vabandab oma allasutuse Tallinna Linnatranspordi AS taktitu keelepruugi pärast. "Kõik Tallinna trammide kontaktliinide postid kontrollitakse üle ja vajadusel vahetatakse uute vastu ümber," kinnitas Tallinna linnapea Taavi Aas

"Kolme suure läbiroostetanud raudposti kukkumine Tallinna linna peamagistraalil, kahe suure kesklinna kooli, teatrite jms. läheduses, kus inimeste ja sõidukite liikumine toimub ööpäevaringselt, on märk sellest, et trammiliinide rekonstrueerimise käigus tehtud uuringud tuleb üle korrata," ütles Aas.

"Linnatranspordi humoristide kohatu võrdlus, et ka jääpurikad võivad trammiliini postide asemel inimesele pähe kukkuda on Taavi Aasa sõnul enam kui küüniline. "Tegelikult on linnatranspordi töötajad teinud juhtunust ka oma järeldused, ekspertiis tuleb põhjalik ja linnakodanikele eluohtlikud kontaktliinide postid, ja mitte ainult postid, vahetatakse välja," lisas Taavi Aas.

Samal teemal

9. veebruar 2016, 14:47
Tallinna Linnatranspordi AS tellib tänavapostide uurimiseks täiendava ekspertiisi

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee