Dilaila

Kõik teevad seda rohkem kui mina (2)

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 3. detsember 2015, 16:49
Kas seksipuudus on piisav põhjus lahkuminekuks? Minu sõbrantsi arvates küll. Selle asjus, miks ta abielu lahutab, jäi ta alguses väga kidakeelseks. Pärast jagatud veinipudelit aga olukord muutus.

Ning nagu meil eestlastel kombeks, ei saa algul vedama, pärast aga pidama. Nüüd ei kuule me muud kui tsenseerimata kirjeldusi nende seksuaalelust või selle puudumisest.

„Tead, me polnud juba kolm kuud seksinud! Ja siis, kui me viimaks ometi voodis olime ning eelmäng just huvitavaks hakkas minema, ütles ta mulle, et vaata, minu kõht puudutab peaaegu sinu kõhtu! Selle peale tahtsin küll kohe püksid tagasi jalga panna ja seebikat vaadata, aga tead ju küll, ikkagi pea pool aastat seksita…”

Tõepoolest, mõnikord võib jääda mulje, et kõik seksivad rohkem kui sina. Välja arvatud jaapanlased muidugi. Olen kuulnud, et seal huvituvad mehed ainult videomängude mängimisest ja naised keskööni töötamisest. Aga noh, see on ka riik, kus kasutatud trussikute masinale kliente jätkub.

Mu teise sõbrantsi kutt näiteks talvel põhimõtteliselt ei seksi, sest toas on külm ning ta ei taha riskida palja naha teki alt välja jäämisega mitte mingis olukorras. Kolmas aga saadab mehe alati reedel sõpradega jooma, sest see on ainus olek, milles ta sõbrantsi võrgutada üritab.

„Miks sa hommikul mu kõnedele ei vastanud? Kas olite muude asjadega hõivatud, hohohoo?” ei muutunud mu lahutav sõbrants kuidagi siivsamaks. Peaksite kuulma, kuidas ta Tanel Padarist räägib! Vaatasime kutiga teineteisele otsa. Kord nädalas ehk heal juhul? Aga ehk peaks sagedamini, enne kui minust sõbrantsi-taoline vallaline seksihaige saab?

Muide, uuringutes on selgunud, et kui teete seda sagedamini kui kümme korda aastas, olete paremad kui keskmine!

Ahjaa, mu sõbra ema üritab mind oma 35-aastasele pojale mehele panna. Ta ei taha kuuldagi, et mul juba kutt olemas – sest tema tahab nii ruttu kui võimalik lapselapsi!

2 KOMMENTAARI

m
mees 43 28. detsember 2015, 16:39
Mu teise sõbrantsi kutt näiteks talvel põhimõtteliselt ei seksi, sest toas on külm ning ta ei taha riskida palja naha teki alt välja jäämisega mitte m...
(loe edasi)
o
OH SIND LIINA 4. detsember 2015, 20:24
SIIS TULEB --KAKS MEEST IKKA KÜLLA KUTSUDA;
ÜKS TEGUTSEB --TEINE SEAB RIISTA VALMIS

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee