Värsked Tallinna uudised

Tallinna Linnatranspordi AS: Tallinna ühissõidukeid kaunistavad Slovakkia, mitte Vene lipud! (23)

Toimetas Kristin Aasma, 20. oktoober 2015, 10:29
Foto: Arno Saar
Tallinna ühistranspordi sõidukeid kaunistavad täna Slovakkia lipud. Tallinna Linnatranspordi AS-i teatel on lipud ühissõidukitel välisministeeriumi tellimusel seoses Slovakkia presidendi Andrej Kiska visiidiga.

"Nagu kõigi riigivisiitide puhul, tellis välisministeeriumi ka seekord meilt ühissõidukite kaunistamise Slovakkia lippudega, et tuua linnaruumi rohkem märke riigis viibivast kõrgest külalisest," ütles Tallinna Linnatranspordi ASi (TLT) avalike suhete osakonna juhataja Sirje Roht.

Samal teemal

"Kahjuks on seekordne ühissõidukite kaunistamine tekitanud inimestes rohkesti arusaamatust. Kuna Slovakkia riigilipp on esmapilgul väga sarnane meie suure naaberriigi lipuga, oleme saanud suure pahameele osaliseks. Meile helistatakse ja kirjutakakse massiliselt ning nõutakse aru, miks TLT on sellise aktsiooni korraldanud," rääkis Roht.

"Kinnitame, et tegemist on Slovakkia lipuga, Slovakkia presidendi ametliku riigivisiidiga ja lipud on ühissõidukitel välisministeeriumi tellimisel. Välisministeeriumi protokolliosakond varustab meid riigivisiitide puhul alati ka vastava riigi lippudega. Me ei ole kõrgete väliskülaliste puhul kunagi isetegevust teinud. Oma algatusel oleme ühissõidukeid kaunistanud ainult Eesti riigi enda riiklike tähtpäevade puhul," selgitas Roht.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee