Värsked Tartu uudised

ÕHTULEHE VIDEO JA GALERII | Täisvarustuses "A-rühma" buss, kaunid tantsutüdrukud ja võimsad neljarattalised Tartu motoshowl (7)

Geidi Raud, 27. september 2015, 17:53
 Geidi Raud
Tänavu toodi juba 20. korda Tartusse hetke kuumimad autouudised ja rohkelt silmailu pakkunud motoshow.

Tartu Näituste messikeskuses peetud võimsatest ja kaunitest neljarattalistest kubisenud šõu sai alguse reedel ja lõppes täna pärastlõunal. Üks ägedaim eksponaat oli kindlasti legendaarse sarja "A-team" lahingubussi koopia.

Ühes messitelgis mürtsusid taustaks vägevad auto helisüsteemid, mis panid mõned kuulajad lausa kõrvu kinni hoidma. Messialal olid esindatud ka automüüjad, kel olid käed-jalad tööd täis, selgitamaks külastajatele, miks nad endale just nende käest neljarattalise sõbra peaksid soetama.

Autoshowl olid kolme päeva jooksul esindatud kõikvõimalikud sõiduautod, kaubikud, veoautod, bussid, autoelamud ja haagissuvilad, kiirendusautod, vanad autod, varuosad, lisaseadmed, GPS- ja monitooringuseadmed, tarkvaralahendused autoettevõtetele, audiosüsteemid ning hobiautod. Tutvuda sai ka autoliisingute, kindlustustoodete ja liiklusohutusega. 

7 KOMMENTAARI

t
Toivo 1. aprill 2016, 13:09
Täis varustuses: relvad, keevitusseadmed ja kleepe lint.
a
auto autoks 30. september 2015, 20:39
milleks korraldada neid motoshow-d, kui sisuliselt seal pole midagi vaadata. paneks iga aasta ühe korraliku ürituse kokku? ei! tallinna tänavatel näeb rohkem uut, kui seal üritusel nägi.
Loe kõiki (7)

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee