Dilaila

Hilisõhtused sõnumid 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 27. august 2015, 15:10
Kui tahad kindel olla, et mees su iseloomu, mitte vaid keha vastu huvi ei tunne, kutsu ta ainult päevastele kohtingutele, soovitab Dilaila.Foto: Bulls
Tööajal ja lõõgastumisajal pole enam vahet. Boss saadab mulle alati õhtusöögi ajal meile ning kirjutab siis WhatsAppis või Viberis, miks ma ometi ei vasta. Ja lisab naerunägudega emoji’d, et asjaolusid leevendada.

Tahes-tahtmata lähevad need vestlused kella kümne paiku sujuvalt üle isiklikumateks vestlusteks: „Kas su mees ei kurda, et sa nii hilja ikka veel üleval oled? Oot, sul ei olegi meest? Nii, mis sul seljas on?”

Kui mu sõbrants meeskliente ükshaaval endaga õhtustama ei kutsuks, saaks ta ilmselt ka vähem kesköiseid sõnumeid, milles ta säärejooksu kiidetakse ja järgmist ärikohtumist kokku leppida proovitakse.

Ahjaa, kui tahad kindel olla, et mees su iseloomu, mitte vaid keha vastu huvi ei tunne, kutsu ta ainult päevastele kohtingutele. Kui ta järsku vaid õhtuti vaba on, ja ainult tema maja lähedal, jätkub tal huvi sinu vastu parimal juhul nädalaks!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee