Värsked Tallinna uudised

Savisaar augustis tööpostile? Kallo: täiesti võimalik

Delfi, 4. august 2015, 11:24

21 KOMMENTAARI

b
Breznevi anektoot/ 5. august 2015, 22:19
Miks oli vanal ees kolm mikrofoni?
Ühest hoidis kinni, teisest sai hapnikku ja kolmandast öeldi ette mida rääkida....
m
mädaneb/ 5. august 2015, 11:22
k
kapsas/ 5. august 2015, 08:56
Rohtude kõrvalmõjude nimekiri on pikk ... Poliitikas on sama .
h
..../ 4. august 2015, 19:30
huvitav, et too jõudsalt paranev onu ISE ei anna midagi teada, millal ja kuhu ta ISE on naasemas.... Kui ikka nii heas vormis (eeskätt vaimses), siis peaks ju tal endal olema piisavalt võimalusi enda tegemistest teatamiseks ja ta ei vajaks suuvoodreid. Miskipärast aga tulevad meediasse avaldustega tema kohta vaid suuvoodrid. Ja amputeeritud jalg on täiesti tühiasi tema muude terviseprobleemide kõrval - pole kuhugi kadunud diabeet, vanad südame-vererõhuprobleemid (viimasega ju oli alles haiglas tagasi), nüüd said korraliku löögi veel ka kopsud ja neerud, kuidas kõrvadevahelise alaga, seda avalikult kah keegi ei tea, kuigi probleeme tundus olevat juba enne haigestumist omajagu. Mujal maailmas lubatakse selline inimene rahus pensionipõlve pidama ja memuaare kirjutama, materiaalselt on ta kindlustatud niigi. Meil - .............
h
huvitav/ 4. august 2015, 17:35
v
4. august 2015, 17:34
Väga tubli, hr Savisaar. Mina soovin edu nii töös kui isiklikus elus! Eesti on aetud musta auku kust väljapääs tundub olevat võimatu. Ehk õnnestub hr Savisaarel kasvõi natukenegi muuta praegust hullu olukorda.
f
fotolt/ 4. august 2015, 16:50
Jakuša on uuele keskbossule näidanud rohelist kaarti. Ega investeeringud, kolmandik sulas, ei saa raisku minna.
m
Mõtlik/ 4. august 2015, 16:32
No milleks? Laske vanal inimesel pensionile jääda! Maal rahus ja vaikuses elada. Keskis noori küll kes asemele tulevad.

t
T.Mets/ 4. august 2015, 16:30
Oleks oodanud Savisaarelt tema suht nadi seisundi juures enamat riigimehelikkust --taandumist
avalikust akiivsest tegevusest. Praegusel kujul on tal võimalus saada samaks naerualuseks, nagu
oli seda mõni aeg tagasi Laar.Kui võimekas ta ka ei oleks, asendamatuid ei ole
t
tavakodanik/ 4. august 2015, 16:02
...kui herra Edgar kuulutas maailmale, et tähtsamad otsused tuleb kooskõlastada temaga... no!!!???
...olen nõus kui opositsioonil napib hääli ja otsuseid tehakse nii kuidas valitsejatele vajalik...
Minu küsimus opositsioonile: "kui Brüsselis võeti vastu kvoodid valgete hävitamiseks, siis kes keelas ülejäänutel riigikogu liikmetel lennata Brüsselisse ja plakatitel teatada - EL Liidule, et meie valitsusel puudub mandaat läbirääkimistel, sest RIIGIKOGU valimised EESTIS toimusid EESTI VABARIIGI PÕHISEADUSE § 60 vastaselt ..., kes tõmbas pidurit???!!!...
a
arvi/ 4. august 2015, 15:37
Kui inimene tunneb et saab tööd teha ja arstid lubavad. Siis tähendab et kõik on korras Ega tal pead otsast võetud vaid jalg. See ei sega linna juhtimist isegi kodust. Keegi peab ju riiki ka juhtima. Teistega ei saa ammu enam arvestada. Ma mõtlen vabariigi valitsust. Seal töötavad ammu marionetid. Seni kuni elab ja tegutseb Tallinn elab eesti ka.
t
to 14:32/ 4. august 2015, 15:06
Ah, et oravatel on liiga palju mõistust? Sinul ka äkki? Kui oravad Taaviga lehes, undab rahvas nende peale. Kui Savisaar Simsoniga lehes, saavad nemad agu. Kes siin rohkem mõistuse juures on? Kas Savisaar või rahvas?
k
4. august 2015, 14:32
Kui inimesel endal pole enam mõistust, siis sugulased võiksid vähemalt üritada talle selgitada, ärgu tehku ennast naeruväärseks.
a
Alar1 veel/ 4. august 2015, 14:18
Keskerakond püüab Venemaad üle trumbata: Kui Venemaa räägib, et Lenin elab rahva südametes edasi, siis KE näitab, et Savisaar mitte ainult ei ela edasi, vaid töötab ka edasi!
t
topis tööle/ 4. august 2015, 14:13
Savisaar ise ei ole ilmselt võimeline midagi vastama.
c
Casting!/ 4. august 2015, 14:11
Tallinna TV otsib ühe jalaga näitlejat filmi "Linnapea" peaossa.

K
???/ 4. august 2015, 13:21
s
Siililegi selge/ 4. august 2015, 13:17
et Savisaare vaimne seisund ei ole enam see, mis paarkümmend aastat tagasi oli. Aga liiga palju on neid, kelle saatus sõltub sellest seniilsest vanamehest. Ja need siis üritavad jätta ja teistelegi demonstreerida seda haledat muljet, mis Savisaarest alles jäänud on. Savisaar on viimased aastad olnud ja nüüd veelgi enam ohtlik Eesti Vabariigile. Kõik ju teavad, mida on korda saatnud vaimselt haiged Stalin ja Hitler. Savisaarel on tekkinud haiglaslik isikukultus. Ja sama diagnoos on ka Simsonil, kes millegipärast kipub arvama, et tal on eestlaste piiritu usaldus ja armastus. Väga valesti arvab!
p
Polikar/ 4. august 2015, 13:14
Moskva sante ei tunnista! Au tööle!
p
Puruloll/ 4. august 2015, 13:10
Peab ikka suuuuur võimuahnus olema, selle-asemel, et tervist säästa ja rahulikult taastuda, tormab tema ikka katla juurde!? Ei saa mina sellistest aru?
a
Alar1/ 4. august 2015, 12:37
Täiesti võimalik! Kui Lenini muumia lohistada Putini tooli peale, saab ka Lenin hakata Venemaad juhtima. Küll Photo-Shop ja näilejad ülejäänu eest hoolitsevad! Siiamaani ei suudeta kindlaks teha, kas USA kuu peal käimine on filmitud kuu peal, või Arizona kõrbes. Asi see on siis tänapäeva filmitehnika juures panna laip laua taharääkima!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee