Värsked Tallinna uudised

TURISTID TALLINNAS: kui oleksime laevaga Eestis lõksus, siis võtaksime Tallinnast viimast! (3)

Helen Pentsa, 3. august 2015, 14:18
Foto: LAURA OKS
Tallinna sadamas seisab juba mitmendat päeva kruiisilaev, mille pardal olevad mitusada inimest on Eestisse ootamatult kauaks peatuma jäänud. Tallinnat külastavad turistid arvavad, et sellises olukorras ei olegi midagi muud teha, kui lihtsalt Tallinnast viimast võtta.

Mere puiesteel ootasid Tallinna ringreisi kaks vanemas eas paarikest, kes on Eestisse saabunud Iirimaalt. Kruiisilaevaga juhtunud äpardusest nad kuulnud ei olnud, ent tõdesid, et selline olukord tekitaks kindlasti ebamugavust. "Samas, kui kõik on terved, siis ei ole tegelikult midagi halvasti," arvas Iirimaalt pärit naisterahvas. 

Samas piirkonnas liikusid kaks inglise keelt kõnelevat noormeest, kes arvasid, et järelikult oli tegu lihtsalt saatusega. "Me oleme Tallinnas olnud praeguseks kaks päeva, ent Tartus oleme olnud juba kauem. Ma arvan, et siin on kindlasti väga tore aega veeta, ent pahameel on arusaadav," laususid nad.

Küsimusele, mida nad Eestisse ootamatult lõksu jäädes ette võtaksid, arvasid noormehed, et ilmselt tutvuksid lähemalt Tallinna ööeluga.

Nashvillest pärit olev Brian kommenteerib Facebookis, et hetkel viibivad kruiisilaevas tema vanemad, kes tähistavad reisil olles oma viiekümnendat pulma-aastapäeva.

Laevaga juhtunud äparduse tõttu, ei ole tähtis päev sujunud plaanipäraselt.

Kruiisiuudiseid vahendava cruiselawnews.com kommentaariumis räägivad pardalolijad, et lühikeseks osutunud reis tekitab pettumust, seda enam, et tegemist on väga uue kruiisilaevaga. Samas leitakse positiivsena, et vähemalt on neile antud võimalus laevafirma kulul Eestit natukene paremini tundma õppida.

Kruiisilaeva pardal olev Katherine kommenteerib sotsiaalmeedias, et õnneks ei ole laev peatunud keset merd, vaid kenas Tallinna sadamas, kus on imetoredad inimesed. Naine nendib, et toidu ja teeninduse kvaliteet ei ole juhtunud intsidendi tõttu kannatanud.

Samal teemal

7. august 2015, 21:59
GALERII | Katkine kruiisilaev pukseeriti lõpuks minema
4. august 2015, 14:18
Tallinna sadamas seisva laeva reisijad saadetakse lennukitega koju, lennujaamas tuleb varuda aega
2. august 2015, 23:07
Luksuslik kruiisilaev on Tallinna sadamas lõksus

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee