Dilaila

Mehed ja tähelepanuvajadus  (3)

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 9. juuli 2015, 15:49
 
Alati on naised need, kes pidevat heakskiitu ja tähelepanu vajavad, et end üldse inimesena tunda, kas pole?

Küll kulutavad nad mitusada eurot kallistele saabastele, et meeste tähelepanu saada, küll teevad kurba nägu, kui nende uut soengut ei märgata. Samuti peab naise sõnumitele ja meilidele punktuaalselt vastama, muidu satuvad nad depressiooni.

Njaa, minu kogemuse põhjal käib see kirjeldus pigem meeste kohta! Näiteks paar päeva tagasi sõin kell üheksa õhtul just kutiga õhtust, kui mu telefonile saabusid järgmised sõnumid: „Kas tegin midagi valesti?”, „Kas sa oled minu peale pahane?” ja viimaks „Mida ma tegema pean, et sa mulle vastaksid?”.

Kõik see viie minuti jooksul. Tegu oli töökaaslasega, kes oli mulle paar tundi tagasi paar ideed saatnud. Kuna mina neid ülimalt kiireks ei pidanud, ei kavatsenud ma neid enne järgmist päeva lugemagi hakata. Tema aga oli juba oma peas ära otsustanud, et ma vihkan teda ning teen ilmselt tema näoga nuku peal mingit kummalist voodoo’d, selle asemel et talle vastata.

Mida vanemaks mehed saavad, seda suurem on nende tähelepanuvajadus. Mõni 60-aastane härra on sageli nõus oma päeva ümber planeerima, et mõne noore neidisega kohtuda. Eks seetõttu kirjutasidki kõik pensionärid oma maise vara Liis Haaveli nimele.

Mu sõbrants näiteks töötab müügi alal ning teab, et kui kuu lõpus on vaja numbreid krõbedamaks teha, siis tuleb pudeli veiniga mõne eakama meeskliendi kontorisse ujuda. Hiljuti aga oli sellel üllatav tulem. Tema ja ta proua on juba mõnda aega tahtnud midagi uut proovida, ehk oleks neiu nõus nädalavahetusel nendega suvilasse tulema? Njaa, nüüd on mu sõbranna kuu lõpus müüginumbrite parandamise strateegiaga märksa ettevaatlikum.

Ahjaa, levima on hakanud uus trend – rannas nahale mustrite päevitamine! No tõesti?!

3 KOMMENTAARI

v
vanamees 25. juuli 2015, 20:07
kui 100 euri maha visata on aja küsimus millal keegi selle üles võtab, samad lood on rahamaiaste tibidega - elu õpetab :)
n
nimega 10. juuli 2015, 12:32
ela nata vanemaks, siis ehk saad aru, et sellise vanaduse juures ei ole põhjuseks mitte seksinälg või tähelepanu vajadus, vaid vajadus lihtsalt kelleg...
(loe edasi)
Loe kõiki (3)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee