Värsked Tallinna uudised

GALERII | Ligi poolsada ettevõtet võtsid osa väljas töötamise päevast 

Toimetas Kaspar Käänik, 30. mai 2015, 09:04
Foto: Toomas Volmer
29. mail leidis Telliskivi loomelinnakus aset väljas töötamise päev, mille eesmärk oli kutsuda inimesi üles tavapärase kontorilaua taga töö tegemise asemel tulema tööle õue, kohvikusse või mujale avalikku ruumi.

Väljas töötamise päeva raames seadsid korraldajad loomelinnaku õuealale üles välikontori, kuhu soovijatel oli võimalus sel päeval tööd tegema tulla. Õuealale sätiti üles toolid, lauad ja kott-toolid nii koosolekute pidamiseks kui ka iseseisvaks tööks.

Väljas töötamise päeva ühe eestvedaja Microsoft Baltikumi juhi Rain Laane sõnul ei ole hommikust õhtuni kontoris istumine enam ammu ainus võimalus, et töö tehtud saaks. "Varahommikusel töökoosolekul saab mugavalt osaleda üle Skype'i näiteks kodust, dokumendid on pilvekeskkonnas ja neid saab turvaliselt muuta ning kolleegidega jagada tahvelarvutis või telefonis. Olen oma meeskonna peal kogenud, et inimesi motiveerib eesmärgistatud paindlik töö, aga mitte tagumikutundide lugemine," märkis Laane.

Väljas töötamise päeva alustas igale tööinimesele vajalik jooga ja päeva jooksul sai töötegemise kõrvale kuulata mitmeid põnevaid arutelusid, kus rääkisid omaala eksperdid. Vaata ka pildigaleriid eilsest väljas töötamise päevast!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee