Värsked Tartu uudised

MUUDATUSED TARTU JUHTIMISES: Must riigikokku, Šokman linnavolikogu esimeheks, Suvorov abilinnapeaks (4)

Toimetas Kaspar Käänik, 28. märts 2015, 15:41
Aadu MustFoto: Kristjan Teedema
Seoses Tartu linnavolikogu esimehe Aadu Musta valituks osutumise ja tööle asumisega riigikogusse otsustati uueks volikogu esimehe kandidaadiks esitada senine Tartu abilinnapea Vladimir Šokman.

Šokmanist vabaks jääva sotsiaalvaldkonna abilinnapea kohale otsustati esitada kandidaadiks linnavolikogu liige Artjom Suvorov, teatab Keskerakond.

Samal teemal

"Valijad otsustasid mind riigikogusse tööle saata ning see tingib ka muutuseid Tartu linna juhtimises," ütles Aadu Must. "Vladimir Šokmanil on väga palju kogemusi nii linnavolikogust kui ka linnavalitsusest ning ta on kahtlemata hea kandidaat volikogu esimehe ametikohale. Artjom Suvorov on noore linnavolinikuna tõestanud oma haritust, püüdlikkust ja kohusetundlikkust ning linnavalitsus saab tema näol juurde väga tubli inimese. Soovin neile edu nende töös!"

Tartu linna juhtiva koalitsiooni moodustasid 2013. aasta kohalike valimiste järgselt Reformierakond, Keskerakond ja Sotsiaaldemokraatlik Erakond. Keskerakonnale kuulub koalitsioonilepingu järele linnavolikogu esimehe ja sotsiaalvaldkonna abilinnapea ametikoht.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee