Vaba aeg

Daniel Levi – kodumaine alternatiivrokk puhtas inglise keeles (2)

Ülo Külm, muusikavaatleja, 19. veebruar 2015, 16:38
Täisnimega Daniel Levi Viinalass on noor muusik, kelle ühed esivanemad on pärit Eestist, teised Ameerikast. Peamiselt Tartus üles kasvanud mees on öelnud, et talle meeldib mängida elulisi lugusid tavalistele inimestele. 

Eelmise aasta lõpupoole ilmus ta debüütalbum, täpsemalt väiksemaformaadiline plaat, millel on kuus lugu – kuulamist natuke alla 23 minuti.

See plaat liigitub kuhugi alternatiivroki maile. Daniel Levi kiituseks tuleb kohe juurde öelda, et kõik laulud on esitatud puhtas aktsendita inglise keeles. Eesti artistide seas on see pigem harv... Teistest lugudest eristuvad ehk romantilisemas võtmes "You are My Song” ja aeglasem, klaveri sisenemisega, eriti tundeline "Carry Me Home”.

Kuigi Daniel Levi on jõudnud juba esineda Lätis mainekal muusikafestivalil Positivus, ootab teda nüüd ees uus väljakutse. Nimelt astub ta üles "Eesti laulu" finaalis looga "Burning Lights”.

-----------------------------------

Daniel Levi "Daniel Levi EP"

Samal teemal

8. oktoober 2015, 07:00
Muusik Daniel Levi: "Ilmateate lugemine oli alguses kõige õudsem."
27. märts 2015, 07:00
ÕHTULEHE VIDEO | "Mõistame mõlemad, et maailmas pole ühtegi teist inimest, kellega me tahaks koos olla."
26. veebruar 2015, 10:31
Daniel Levi parim sõber on tema naine Eleri
21. veebruar 2015, 07:00
"Mõni lugu on nagu matemaatiline võrrand, teine kõlab nagu koolibänd."

2 KOMMENTAARI

j
Julia 24. veebruar 2015, 15:44
Danieli Levi oli parim! Ta on muusikaga tegelenud väga varajasest noorusest ja tegeleb ka edasi ja teeb seda suure sisemise röömu ja säraga, palju edu talle ja tema toredale bändile!
m
mall 21. veebruar 2015, 16:20
Daniel Levi esitatud "Burnind Lights" on eurovisiooni jaoks sobilik, on joudu,energiat ja kindlasti ei jaa tahelepanuta islamiseerunud Euroopas.Hoian neile poialt.Teised laulud on ka head.Elina ja Stigi laul on kena ja kurblik, aga jalle lahkuminek

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee