Värsked Tallinna uudised

Keskraamatukogu uudistekelder avatud 

LL, 19. veebruar 2015, 15:57
Tallinna keskraamatukogu 
Tallinna keskraamatukogu peamaja (Estonia pst 8) keldrikorrusel asuv uudistesaal (endine perioodikasaal) on saanud hubase sisekujunduse ning lugejatele pakutakse uusi teenuseid.

Uudistesaalist leiab üle 40 eestikeelse ajalehe ja ajakirja, nende hulgas kõik suuremad päeva- ja nädalalehed ning hulk maakonnalehti, samuti Tallinna Linnaleht. Uue teenusena on võimalik mugavalt tugitoolis istudes jälgida rahvusringhäälingu uudistesaateid. Saalis levib traadita internet ja on kaks internetiühendusega arvutitöökohta. Saalis saab laadida süle- ja tahvelarvutit ning muid nutiseadmeid. Uudistesaali trepikoja seintel on näitus, kus tutvustatakse hoone ajalugu.

Läinud aasta lõpus toimunud remondi tulemusena kaeti saali põrand mustriliste plaatidega, värviti seinad ja uuendati ventilatsioonisüsteemi. Saal on sisustatud Eesti ettevõtete toodanguga: lauad-riiulid on Standardilt, pehme mööbel Borgilt ja kunstlilled Shishilt. Sisekujunduse vallas nõustas Kärt Kukkur.

Uudistesaali pääseb inglise kolledži poolsest kõrvaluksest. Saal on avatud esmaspäevast reedeni kella 10–20 ja laupäeviti kella 10–17.

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee