Tarbija

Jõuluajal sünnivad nunnud duod  

Linnaleht, 11. detsember 2014, 17:24
Maarja ja Koit jõulutuuri avakontserdil Viimsi Püha Jaakobi kirikus.  ARNO SAAR
Nagu varasematel aastatel võib ka tänavuste jõulupühade eel ja ajal näha musitseerimas duosid, kes mööda Eestit ringi sõites aitavad jõulumeeleolu luua.

Tundub, et kontserdikorraldajad on mõistnud, et kõige enam läheb muusikasõpradele ja jõulutunde otsijatele hinge kooslus, kus lava jagavad tuntud meesartist ja tuntud naisartist. Seekordsete jõulude eel saab kuulata vähemalt kuut paari.

 

1. Maarja ja Koit

Maarja-Liis Ilusa ja Koit Toome tuuri „Jõulupuudutus” kontserdid toimuvad 15. detsembril Pärnus Endla teatris, 18. detsembril Tartus Pauluse kirikus ning 27. detsembril Tallinnas Jaani kirikus. Kontserdid algavad kell 19.

2. Lenna ja Taukar

Lenna Kuurmaa ja Karl-Erik Taukar alustavad jõulukontsertidega 18. detsembril Aruküla rahvamajas. Pärnus esinevad nad kontserdimajas 27. detsembril, Tartus Vanemuise kontserdimajas 28. detsembril ja Tallinnas Jaani kirikus 30. detsembril. Kontserdid algavad kell 19.

3. Listra ja Matvere

Maria Listra ja Marko Matvere esituses saab tulevast nädalast kuulata kava „Jõuluooper”, kus teeb kaasa Ooper-kvartett. Kontserdid on kavas 17. detsembril Tallinnas Estonia kontserdisaalis ja 18. detsembril Tartus Vanemuise kontserdimajas.

4. Värk ja Liiv

Paroodiasaates „Su nägu kõlab tuttavalt” säranud Luisa Värk ja Lauri Liiv toovad oma parimad jõulusoovid kuulajateni 19. detsembril kell 19 Kehra rahvamajas, 20. detsembril kell 19 Kõue mõisas ja 21. detsembril kell 18 Tallinnas Mustpeade majas.

5. Vaiksoo ja Zahharov

Jõuluajal võib Eesti kirikutes kuulda ka Jassi Zahharovit ja Nele-Liis Vaiksood. Nende kontserti „Jõuluöö laps” saab kuulata 25. detsembril kell 19 Tartus Peetri kirikus ja 28. detsembril kell 18 Tallinnas Kaarli kirikus.

6. Koikson ja Eplik

Ka Liisi Koikson ja Vaiko Eplik on otsustanud koos musitseerida. Nende programm „Aastaajad” on muusikaline rännak läbi aastaaegade – kevadest suve, sügise, talve ja jõuludeni välja. Nemad esinevad 20. detsembril kell 19 Koonga vallas asuvas Pikavere vanas vallamajas. Muusikute sõnul on kontserdile oodatud kõik, kellele detsembris pelgalt „Aisakellast” ei piisa ning kes soovivad, ihkavad ja julgevad lasta enda hinge puudutada pisut rohkem.

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee