Päevateema

Aita Helpificut katsetada

Zsolt Bugarszki, tallinn@linnaleht.ee, 11. detsember 2014, 17:00

5 KOMMENTAARI

h
hooldustöötaja/ 13. detsember 2014, 16:36
Kas oleksin nõus tasuta või tasu eest aitama? Teen seda juba praegu, nii tööna kui vabatahtlikuna.Kui näen, et abivajajal on perspektiivi, siis leian ka raha et ta saaks (häda)vajalikku teenust, mis rahapuudusel saamata jääks.Kahjuks on hooldekodudes selliseid nn."kliente"(keel tõrgub sõna "klient" vastu- hooldekodu pole ju bordell) , kes vastava abi korral võiksid iseseisvalt hakkama saada,selle asemel et hooldekodus abituks ja ebasotsiaalseks muutuda ,liiga palju.Kõik takerdub Eestis rahapuudusesse, töötajate puudusesse jne.Millegipärast arvavad sugulased, et hooldekodu tagab nende pereliikmele kõik vaaliku, ehkki kodus on ühe haige jaoks mitu inimest, hooldekodus aga sageli 1 hooldaja 15 - 20 abivajaja kohta.Milline on sellise abi kvaliteet?Inimese põhivajadus on armastada ja olla armastatud.Kas võõras ülekoormatud töötaja suudab kõiki armastada?Ehkki ma annan endast tööl parima, oleks mul jube, kui minu vanemad peaksid elama hooldusasutuses.Seepärast loodan, et helpific avab uued uksed abivajajatele.
v
Vaatleja/ 17. detsember 2014, 01:10
Arvan ka, et sellist süsteemi oleks vaja. Praegu on seis selline, et pole mitte kuskilt võimalik leida lühikese ajaga ja turvaliselt abilist.
k
kodanik/ 12. detsember 2014, 11:18
Väga hea idee! Loodan, et tegiatel jätkub jõudu ja jaksu asi töösse panna! Edu!
l
lugeja/ 11. detsember 2014, 21:20
Praegu on natuke segane, ilmselt et asi alles noor, ka inglis keel vist häirib mõnda, aga sotsiaaltööle lähedal seisjana näen sellel suurt tulevikku, nii et jõudu ja peaasi et edasi asjaga
n
njaa/ 11. detsember 2014, 20:55
Suurem osa start-up maailmast kujutab endast üht suurt circlejerki, kus noored ja aktiivsed inimesed tegelevad kõvatamise ja üksteise kiitmisega, selle asemel, et reaalse ettevõtlusega tegelda. Ürituse käigus väljamõeldud keskkond on ilmselt kõige ebainnovatiivsem ja ebavajalikum asi, mida üldse võimalik välja mõelda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee