Rocca al Mare suurhall muutub nädalavahetusel maadlusareeniks. (Pavel Rycl)

Nädalavahetusel astub Tallinnas Rocca al Mare suurhallis võistlustulle 2100 maadlejat 27 riigist ning mängus on 101 medalikomplekti.

Festivali Estonian Wrest Fest avab noorteturniir Tallinn Open 2017 – Kristjan Palusalu noorte maadlusvõistlus, millest saab osa ligi 400 eestlast.

Võistluse korraldaja Vello Leithami sõnul on turniiri tase kõrge ja maadlusklubide huvi Eestisse tulla üllatavalt suur. „Olime sunnitud registreerimise pool kuud enne võistluse algust lõpetama, sest muidu oleks meil tänaseks juba kindlasti üle 2500 osaleja. Saku Suurhall pole kummist ning see on nüüd mõtlemise koht, mida muuta. Mul on hea meel, et saame tänavu võõrustada kadettide ja juuniorite koondisi nii Šveitsist, Rootsist, Prantsusmaalt kui ka Tuneesiast,” ütles Leitham.

Korraldajatel on suur rõõm võõrustada pea 260 naismaadlejat. „Põhimõtteliselt astub 2. aprillil matile rohkem tüdrukuid, kui on sportlasi kokku ükskõik millisel Eesti maadlusvõistlusel. Ulme! Mul on selle üle erakordselt hea meel. Soovitan seda kindlasti kohapeale vaatama tulla.“

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias